Naar cookie instellingen Hoofdinhoud Hoofdnavigatie

Leiding geven aan verandering

Banner image

Maatwerk voor organisaties

Leertraject voor je medewerkers? Neem contact met ons op voor meer informatie

Elke organisatie beweegt op zijn eigen manier. Misschien herken je dit:

  • Teams hebben behoefte aan meer eigenaarschap, maar weten niet hoe
  • Er is behoefte aan verandering in de organisatie, maar de vernieuwing stokt
  • Leidinggevenden zoeken meer houvast in hun rol en willen hun leiderschapsstijl versterken

Herkenbaar? Ontdek wat er mogelijk is voor jouw organisatie. Windesheim helpt je vooruit met flexibele opleidingen, korte trainingen en praktijkgericht onderzoek. Bijvoorbeeld over leidinggeven aan verandering, trainingen in effectief leiderschap en persoonlijk leiderschap.

Neem contact op 

Artikelen

Artikelen over leiderschap en verandering

Teaser image

Hoe bedrijven onzekerheden kunnen omzetten in kansen

Teaser image

Zo bouw je aan een lerende organisatiecultuur

Teaser image

Zo helpt technologie bij duurzame inzetbaarheid van medewerkers

Teaser image

De rol van leidinggevenden in een toekomstbestendige organisatie

Agenda

Evenementen over leiderschap

Teaser image
8 dec

Online minicollege Sociaal Ondernemen Plus

maandag 8 december 2025
Contact

Neem contact op met een adviseur

Kim Bruins is adviseur leven lang ontwikkelen bij hogeschool Windesheim. Ze is verantwoordelijk voor de samenwerking met het mkb binnen het domein Business, Media en Recht. Ze helpt organisaties bij vraagstukken over leren, ontwikkelen en strategische wendbaarheid. Neem contact op via k.bruins@windesheim.nl(opent in nieuw tabblad)

Dorien Bosselaar is onderwijsadviseur bij leven lang ontwikkelen van Windesheim Flevoland. Ze ondersteunt scholen en organisaties in de regio Almere-Lelystad bij het versterken van leren en ontwikkelen. Neem contact op via dc.bosselaar@windesheim.nl(opent in nieuw tabblad).

Jurrian Bijsterbosch werkt met onderwijsorganisaties aan vraagstukken rond leren en ontwikkelen in de regio Zwolle. Hij helpt teams om hun professionalisering vorm te geven. Daarbij verbindt hij de vraag van de organisatie met de juiste expertise binnen Windesheim om samen tot een passend traject te komen. Neem contact op via j.a.bijsterbosch@windesheim.nl(opent in nieuw tabblad).

Sander Snellink is business developer en adviseur voor bedrijven vanuit het domein Techniek. Hij helpt organisaties en professionals verder met leren en ontwikkelen. Zo denkt hij strategisch mee over hoe processen slimmer en effectiever ingericht kunnen worden. Neem contact op via s.snellink@windesheim.nl(opent in nieuw tabblad).

Anke Goedhart is programmaleider van het expertiseteam Duurzaam Leiderschap bij Windesheim. Daarnaast is ze betrokken bij Leven Lang Ontwikkelen (LLO) als adviseur leren en ontwikkelen. Vanuit die rollen begeleidt ze leidinggevenden, teams en professionals bij vraagstukken rond persoonlijk leiderschap, duurzame verandering en organisatieontwikkeling. Haar focus ligt op leren als gedragsverandering, reflectie en het creëren van toekomstbestendige organisaties. Neem contact op via aj.goedhart@windesheim.nl(opent in nieuw tabblad)

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de nieuwsbrief 

Ontvang om de maand de nieuwsbrief voor werkgevers met nieuws over Leven Lang Ontwikkelen, inspirerende verhalen uit de praktijk en tips voor jouw organisatie. Ook houden we je op de hoogte van events van Windesheim voor werkgevers, de laatste ontwikkelingen over ons opleidingsaanbod en de mogelijkheden voor maatwerk- en incompanytrajecten.

Dus ben jij in je werk bezig met de ontwikkeling of scholing van medewerkers, dan is de nieuwsbrief voor werkgevers iets voor jou!

Meld je aan voor de nieuwsbrief voor werkgevers(opent in nieuw tabblad) 

Neem contact met ons op