Naar cookie instellingen Hoofdinhoud Hoofdnavigatie

Controlling post-bachelor, powered by Nyenrode

  • Deeltijd
  • € 11585,00
  • Post-hbo
  • Januari & september
  • Zwolle
  • 9 maanden
Banner image

Wil je starten?

  1. Home(opent in nieuw tabblad) /
  2. Opleidingen(opent in nieuw tabblad) /
  3. Controlling post bachelor powered by Nyenrode

Jij bent al een financiële expert en informeert het managementteam over financiële zaken. Met de Controlling post-bachelor in Zwolle ontwikkel jij je in 9 maanden tot allround controller.

Je leert om actuele ontwikkelingen binnen de bedrijfseconomie toe te passen en te beheersen in jouw bedrijf. Je kunt de opleiding ook in modules volgen. De Controlling post-bachelor is een mooie springplank naar de (verkorte) Master of Science in Controlling. De opleiding is powered by Nyenrode.

Studieprogramma

Studieprogramma Controlling post-bachelor

Startdata

Startdata en aanmelden

Zwolle 8 januari 2026 Aanmelden
Zwolle 3 september 2026 Aanmelden

Ervaringen van onze studenten

Teaser image

Het perfecte moment om te beginnen bestaat niet. Begin gewoon!

Harald, post-bachelor Controlling

Losse modules

Aanmelden losse modules

  • Cursus
  • Deeltijd
  • 7 maanden
  • € 7475,00

Wil jij de actuele ontwikkelingen in de bedrijfseconomie toepassen en te beheersen in jouw bedrijf? Meld je aan voor deze module en leer als business controller alles over financiële processen, informatiestromen, organisatiestructuren, supply chain management en het beoordelen van managementinformatie

  • Cursus
  • Deeltijd
  • 7 maanden
  • € 7475,00

Meld je aan voor deze module en leer als financial controller hoe je sturing geeft aan onderliggende processen en analyses maakt van de de financiële cijfers binnen de organisatie. Je leert de actuele ontwikkelingen in de bedrijfseconomie toe te passen en te beheersen in jouw bedrijf.

Praktische informatie

Handig om te weten

Studievorm Post-hbo, bekijk de uitleg over alle opleidingsvormen en de verschillen
Leslocatie Campus 2 in Zwolle, bekijk de faciliteiten
Kosten Voor de Post-bachelor Controlling zijn de kosten* als volgt opgebouwd. Collegegeld voor 1 module € 7.150,- (BC of FC). Collegegeld voor de hele opleiding (2 modules) € 11.260,- (excl. jaarlijks inschrijfgeld: € 325,-). Studiemateriaal voor de gehele opleiding gemiddeld € 900,-. Inschrijfkosten jaarlijks € 325,-. *Deze kosten zijn op basis van een start in studiejaar 2025/2026. Alle bedragen en voorwaarden zijn indicatief en onder voorbehoud van periodieke wijzigingen. Bekijk alle financieringsopties voor deeltijdopleidingen.
Afronding Certificaat Controlling post-bachelor (powered by Nyenrode)

Finance bij Windesheim

Bij Windesheim ontwikkel je als finance professional de vaardigheden die nodig zijn in een veranderend vakgebied, zoals het gebruik van data en AI. Onze opleidingen bieden actuele kennis, ondersteund door onderzoek en events die aansluiten bij jouw behoeften.

Verken de finance-opleidingen   Abonneer op de nieuwsbrief(opent in nieuw tabblad)

Na je studie

Na je Controlling post-bachelor, powered by Nyenrode

Toch nog even verder kijken?

Teaser image

Schakeltraject Accountancy MKB

Deeltijd, Post-hbo in Zwolle

Teaser image

AA Oriëntatie Accountancy MKB

Deeltijd, Post-hbo in Zwolle

Teaser image

Bedrijfskunde in Zwolle (deeltijd)

Deeltijd, Bachelor in Zwolle

Neem contact met ons op