Van eettafel-idee met zijn vader naar eigen onderneming
Wat een lelijk ding, dachten Niels Garritsen en zijn vader toen ze vanaf de straat de airco zagen die op hun dak was geplaatst. Kunnen we daar niet iets moois omheen bouwen, was de volgende gedachte.
De eerste ideeën ontstonden thuis aan de eettafel, waarna Niels, student Werktuigbouwkunde, begon met het uitwerken ervan. Al snel stond het eerste model. Dat bleek zo inspirerend dat hij tijdens de IPO-minor Eigen Onderneming Ontwerpen zijn ideeën omzette in een eigen bedrijf.
Sindsdien maakt hij onder de naam CoolCover(opent in nieuw tabblad) stijlvolle, zelfontworpen omkastingen voor airco’s en warmtepompen.
Zijn succes bleef niet onopgemerkt: dit jaar won hij de prijs Nieuw Talent tijdens de verkiezing ‘Studentondernemer van het Jaar’ van Windesheim Centre for Entrepreneurship.
We bezochten hem thuis, klommen het dak op en luisterden naar zijn verhaal.
Bekijk de video!
De regio’s Zwolle en Almere zijn bruisende plekken van innovatie en start-ups. Jonge ondernemers starten duurzame en unieke bedrijven en inspireren het werkveld. Meer weten? Bekijk het nieuwsdossier Ondernemerschap.
Vragen over dit nieuwsbericht?
Stel ze aan de Newsroom via newsroom@windesheim.nl(opent in nieuw tabblad)
Neem contact met ons op
-
Bereikbaarheid
Op werkdagen tussen 09.00 en 17.00 uur