Naar cookie instellingen Hoofdinhoud Hoofdnavigatie

Sterk aan het werk

    Vind een passende baan of medewerker

    Sterk aan het Werk helpt (bijna) afgestudeerden bij het vinden van een passende baan.

    Als je een functiebeperking hebt, zoals AD(H)D, autisme, psychische klachten, (faal)angst, chronische ziekte of een lichamelijke beperking, kan het lastig zijn om een baan te vinden die past bij jouw interesses en talent. Wij helpen je bij de overstap van studie naar werk. Tijdens een intakegesprek bespreken we jouw hulpvragen en stellen we samen een begeleidingstraject op dat bij je past.

    Ben jij als werkgever op zoek naar talentvolle medewerkers? Windesheim helpt bij het leggen van contact tussen deelnemers en werkgevers en zorgt voor een passende match.

    Aanmelden voor Sterk aan het Werk

    Kosten

    Deelname is gratis voor zowel studenten als werkgevers.

    Locatie

    In overleg bepalen we waar en wanneer we elkaar spreken. Dat kan fysiek op Windesheim of online.

    Tijdsduur

    We beginnen minstens 3 maanden voor het afstuderen met begeleiden en gaan door tot een passende baan gevonden is. Na plaatsing blijven we nog een half jaar monitoren en begeleiden.

    Voor studenten en werkgevers

    Lees hieronder wat we voor je kunnen betekenen.