Naar cookie instellingen Hoofdinhoud Hoofdnavigatie

Proefles en meelopen

    Banner image

    Ervaar het studeren voordat je een beslissing neemt! Maak een meeloopdag mee of neem deel aan een proefles. Op die manier kun je ontdekken of de lesstof en studiemethode bij jou passen.

    Aanmelden Almere(opent in nieuw tabblad)   Aanmelden Zwolle(opent in nieuw tabblad)

    Verschil tussen meelopen en proefles

    Meelopen

    Je loopt een dagje mee met een huidige student. Na de kennismaking volg je colleges en lessen die zij die dag hebben. Zo ervaar je hoe het is om op Windesheim rond te lopen en je kunt vragen stellen aan de student die je begeleidt, zodat je een beter beeld krijgt van de opleiding en het studentenleven. Een meeloopdag wordt door de meeste opleidingen aangeboden.

    Proefles

    Een proefles wordt georganiseerd op een specifieke datum voor een groep studiekiezers. De inhoud van de proefles verschilt per opleiding. Zo kan het bestaan uit een college of workshop, of een praktische opdracht die past bij de opleiding. Een proefles wordt door een beperkt aantal opleidingen aangeboden.

    Banner image
    Studenten delen hun ervaring

    "Tijdens de open dag krijg je info, tijdens een meeloopdag ervaar je het"

    Iris Eppinga

    over meeloopdagen