Naar cookie instellingen Hoofdinhoud Hoofdnavigatie

Klaar voor de Start

Banner image

Ter voorbereiding op een nieuwe studie bieden we een training voor studenten met een functiebeperking en/of een ondersteuningsvraag. Starten aan een nieuwe opleiding is sowieso spannend en kan studenten extra onzeker maken. In deze training maken we samen een goede start! 

In de trainingen zal je ontdekken waar je kwaliteiten liggen en hoe je deze bewust kan gebruiken binnen een hbo-opleiding. Daarnaast staan we stil bij het thema samenwerken. Dit wordt namelijk veel gevraagd binnen het hbo. Je ontvangt informatie over studeren op Windesheim. Je hoort waar je ondersteuning in kan schakelen en welke voorzieningen er specifiek voor studenten met een functiebeperking georganiseerd zijn. Zelf regie (leren) 
pakken is daarbij het uitgangspunt. De training wordt vormgegeven samen met de deelnemers, motivatie is daarom van belang. 

In deze training

Je ervaart binnen de training je eigen sterke kanten en je ontdekt dat studeren ontzettend leuk is! De volgende onderdelen komen aan bod: 

  • Eenvoudige ervaringsgerichte oefenvormen waarin thema's als kennismaken, samenwerken en hulp vragen aan de orde komen.
  • Presentaties van ervaringsdeskundigen en decanen van het Studiesuccescentrum.
  • Informatie over het brede ondersteuningsaanbod dat Windesheim te bieden heeft.
  • Een rondleiding op de hogeschool: praktische tips en ondersteuning, zodat je weet waar je jouw opleiding, demediatheek, de koffiepunten en de studieruimtes kan vinden.

Concreet op een rijtje

Wie: studenten met een functiebeperking binnen domein Techniek; Bussiness, Media&Recht en Bewegen & Educatie
Waar: Windesheim Zwolle 
Wanneer: 19 en 20 augustus 
Kosten: geen 

Contact 
Je kunt je aanmelden via: ambulatorium@windesheim.nl

Heb je nog vragen? Stel ze via ambulatorium@windesheim.nl met als onderwerp "Klaar voor de start". 

Let op:
De training is alleen bedoeld voor aankomende eerstejaarsstudenten van Windesheim die zich al ingeschreven hebben bij een opleiding en gaan studeren met een functiebeperking.