Team

Het lectoraat Kunststoftechnologie bestaat uit een hecht team van (associate) lectoren, onderzoekers en docenten.

Het lectoraat Kunststoftechnologie (LKT) is onderdeel van het Kenniscentrum Techniek van hogeschool Windesheim. Het onderzoek van het lectoraat richt zich op de verduurzaming en innovatie van kunststoffen, composiet- en aanverwante industrieën, waarbij de ontwikkelde kennis terugvloeit in het onderwijs en naar de bedrijven. Hiermee wordt de kenniskloof tussen het bedrijfsleven en het onderwijs overbrugd, waardoor goed opgeleide technici beschikbaar komen voor de kunststofindustrie. 

De onderzoekers vertalen onderzoeksresultaten in onderwijscurriculum, maar ook in publicaties en delen deze tijdens beurzen, workshops, seminars en netwerkbijeenkomsten.

Het team van het lectoraat Kunststoftechnologie

Margie Topp

Margie Topp
Margie Topp
m.topp@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Lector Kunststoftechnologie
Onderzoek:
Expertise op het gebied van polymeerchemie, composiet(chemie) en kunststoffen in de medische technologie.

Geert Heideman



Geert Heideman
g.heideman@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Associate lector Kunststoftechnologie
Onderzoek:
Expertise op het gebied van Polymeer- en Rubbertechnologie. 

Albert ten Busschen

Albert ten Busschen

Albert ten Busschen
a.ten.busschen@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Associate lector Kunststoftechnologie
Onderzoek:
Expertise op het gebied van ontwerp, constructie en vervaardiging van kunststofcomposiet-producten.

Jakob Buist

Jakob Buist

Jakob Buist
j.buist@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Programmamanager duurzaam produceren
Onderzoek:
Expertise op het gebied van duurzaam produceren in de kunststofindustrie.

Ruud van Abbema

Ruud van Abbema

Ruud van Abbema
r.van.abbema@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Onderzoeker, docent, stage- en afstudeercoördinator
Onderzoek:
Onderzoek op het gebied van 3D-metaalprinttechnologie. 

Richard Hakvoort

Richard Hakvoort
Richard Hakvoort
rg.hakvoort@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Docentonderzoeker
Onderzoek:
Cleanshopping: ontwikkelen van een verbeterde mobiele wasstraat voor winkelwagentjes. 
Dutch Climate Systems: ontwikkelen van een verbeterd energiezuinig airconditioning systeem op basis van dauwpuntkoeling.  

Peter Bosman

Peter Bosman
Peter Bosman
p.bosman@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Onderzoeker
Onderzoek:
Expertise op het gebied van composieten in de gebouwde omgeving.

Cristian Hummel

Christian Hummel
Cristian Hummel
c.hummel@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Onderzoeker
Onderzoek:
Expertise op het gebied van simulaties van vloeistofstromen, warmtetransport en spanning.

Niels Boks

Niels Boks
Niels Boks
np.boks@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Onderzoeker en docent Werktuigbouwkunde
Onderzoek
Betrokken bij diverse onderzoeken. 

Otto Kool

Otto Kool
Otto Kool
o.kool@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Onderzoeker en docent Werktuigbouwkunde
Onderzoek:
Onderzoek op het gebied van energiebesparing in de kunststoftechnologie.

Robbie Woldendorp

Robbie Woldendorp 
Robbie Woldendorp
r.woldendorp@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Onderzoeker en docent Werktuigbouwkunde
Onderzoek:
Onderzoek op het gebied van 3D-printen.

Ruud Groen

Ruud Groen
Ruud Groen
r.groen@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Onderzoeker
Onderzoek:
Onderzoek naar thermische spanningen en het rendement van een verwarmingselement rond een kunststofextrusieschroef en onderzoek naar het hergebruik van composieten in damwandprofielen.

Pieter Schreuder

Pieter Schreuder
Pieter Schreuder
p.schreuder@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Junior onderzoeker
Onderzoek:
Onderzoek op het gebied van hergebruik van thermoharde composieten en nieuwe composiettoepassingen, het beheren van het composietlab en het begeleiden van onderzoek door studenten.

Tommie Stobbe


Tommie Stobbe
t.r.stobbe@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Junior onderzoeker
Onderzoek:
Actief binnen onderzoek naar poedercoaten op kunststof en metaal 3D-printen.

Tijmen Mateboer

Tijmen Mateboer
Tijmen Mateboer
t.j.mateboer@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Junior onderzoeker
Onderzoek:
Onderzoeker op het gebied van Polymeertechnologie. 

Paul Dijkstra

Paul Dijkstra
Paul Dijkstra
p.dijkstra@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Junior onderzoeker
Onderzoek:
Actief binnen onderzoek naar kunststoffen in de medische technologie en machinebouw, nevenwerkzaamheden op het gebied van engineering en CAD-modelleren voor prototypes en testopstellingen, operator bij het 3D-printlab en vormgeving/fotografie voor publicaties.

Koen Hermans

Koen Hermans
Koen Hermans
kw.hermans@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Junior onderzoeker en coach Green PAC iLab
Onderzoek:
Onderzoek in diverse Green PAC projecten en onderzoek naar kunststofverwerkingstechnieken, zoals spuitgieten en 3D-printen.  

Wendy van Schooten-Delnaay

Wendy van Schooten-Delnaay

Wendy van Schooten-Delnaay
kunststoftechnologie@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Projectassistent
Werkzaamheden:
Administratieve, organisatorische en secretariële ondersteuning van het lectoraat.  

Derek van Voorthuizen

Derek van Voorthuizen

dw.van.voorthuizen@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Docent Industrieel Product Ontwerpen en coach GreenPAC iLab
Onderzoek:
3D printen in productie

Annachien Dijkstra

Annachien Dijkstra
kunststoftechnologie@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Projectassistent
Werkzaamnheden:
Administratieve, organisatorische en secretariële ondersteuning van het lectoraat

Erik Roetman


Erik Roetman
ec.roetman@windesheim.nl
LinkedIn
Functie:
Junior onderzoeker en coach iLab
Onderzoek:
Onderzoek op het gebied van hergebruik en thermoharde composieten en nieuwe composiettoepassingen