U bent een leraar met extra taken. U bent bijvoorbeeld betrokken bij onderwijsinnovaties, schoolontwikkelingen en de begeleiding van collega's. Vanuit uw ervaring en intuïtie geeft u vaak goede adviezen. Nu zoekt u structuur en (theoretische) verdieping.

  • In het kort

    De Master Learning and Innovation is bedoeld voor excellente leraren in primair en voortgezet onderwijs, mbo, hbo en speciaal onderwijs. Met deze master op zak kunt u een voortrekkersrol gaan vervullen bij het in gang zetten van duurzame onderwijsvernieuwingen op uw school.

    Lees meer over de master
  • Toepassingsgericht onderzoek via lectoraten

    De hogescholen Windesheim en Stenden bieden de Master Learning and Innovation gezamenlijk aan. Samen met uw medestudenten participeert u in innovatiekringen van de lectoraten van beide hogescholen. Vier lectoraten gericht op de vakgebieden educatie, innovatie, leiderschap en veranderkunde zorgen ervoor dat u inzicht krijgt in toepassingsgericht onderzoek op het gebied van onderwijsvernieuwing. Door uw participatie in innovatiekringen doet u inspiratie op voor uw eigen innovatieonderzoek.

  • Goed bereikbaar

    De leslocatie in Zwolle is goed bereikbaar. De Campus in Zwolle ligt vlak bij de A28, of op 15 minuten lopen van het station.

  • De lessen

    U heeft om de week op vrijdag les van 9.00 tot uiterlijk 17.30 uur. De lessen vinden plaats in Zwolle.

    Lees meer over praktische zaken